سوالات متداول

هزینه‌ها بر اساس نوع ارسال کالا، مکان دریافت و جمع مبلغ سفارش که در بخش شرایط ارسال سفارشات به صورت مفصل در مورد آن گفته شده است متغیر می‌باشد.

زمان ارسال سفارشات در روزهای عادی 24 ساعت بعد از خرید در تهران و در استان های دیگر کشور بعد از 48 ساعت کاری تحویل سفارش دهنده می گردد .

با توجه به اینکه نوع کار بصورت مجازی و در بستر اینترنت می‌باشد،سفارشات ثبت شده در فروشگاه اینترنتی فقط قابل ارائه از همین طریق هست. در غیر اینصورت باید سفارش ثبت شده در فروشگاه آنلاین لغو و سپس به صورت حضوری از فروشگاه فیزیکی گلستان علی واقع در شهر اردبیل خریداری نمایید.

بله، شما می‌توانید ایمیل و اطلاعات ورود به سایت خود را تغییر دهید، برای این کار باید با وارد کردن اطلاعات ورود به حساب، وارد حساب کاربری خود شده و با کلیک بر روی “ حساب کاربری” به صفحه‌ای وارد می‌شوید که امکان ویرایش و تغییر اطلاعات وجود دارد.

بله، برای مشاهده سفارشات خود می‌توانید وارد حساب کاربری خود شده و حساب کاربری را انتخاب کرده تا سوابق خریدهای شما نمایش داده شود.

بله، در 24 ساعت روز و 7 روز هفته تمامی سفارشات قابل ثبت می‌باشد، سفارشات ثبت شده در ساعات کاری شرکت (9 الی 17) مورد پردازش قرار خواهند گرفت.

فروشگاه گلستان علی با استفاده از ایمیل و پیامک  تمام مراحل پردازش و ارسال را به شما اطلاع می‌دهد، همچنین می‌توانید وارد حساب کاربری خود شده و با ورود به بخش صفحه سفارشات من از وضعیت سفارش های خود با خیر شوید.

شما می‌توانید هر تعداد که نیاز دارید از یک کالا را ثبت سفارش نمایید، در صورت عدم موجودی آن کالا، سیستم اخطار ناموجود بودن آن محصول رو خدمتتان نمایش می دهد، در صورت نیاز تعداد بالا از محصولات کافیست در واتساپ به ما پیام بدید تا هماهنگی‌های لازم جهت تامین کالا انجام گیرد.

مشتریان محترم فروشگاه می‌توانند از طریق درگاه‌های متصل به سایت به صورت آنلاین مبلغ سفارش خود را پرداخت نمایند،

گاهی اوقات به دلایل مختلف ممکن است این اتفاق در درگاه‌های پرداخت بانک‌ها رخ دهد، اما نگران نباشید! مبلغ شما تا حداکثر 72 به حسابتان برگشت می‌خورد، در صورت عدم بازگشت مبلغ، با بانک حساب خود تماس حاصل نمایید و موضوع را پیگیر شوید.

متاسفانه خیر، در حال حاضر فروش محصولات گلستان علی به صورت نقدی می‌باشد.

متاسفانه خیر، پرداخت صورت‌حساب با چک امکان‌پذیر نمی‌باشد.

سبد خرید