شرایط بازگشت کالا

فروشگاه گلستان علی رضایت و آسودگـی خاطـر مشتریان را هدف اصلی خودش قرار داده است.❤
به این منظور بازگشت رایگان کالا تا 2 روز بعد از تحویل کالا توسط مشتری امکان پذیر است. هدف اصلی فروشگاه گلستان علی ارسال کالاهای سالم در کمترین زمان ممکن بر اساس نیاز مشتری است و لذا تمامی کالاها با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی عرضه می‌شوند. بازگشت کالا بر اساس هریک از بندهای زیر امکان پذیر است:

در صورت مشاهده هرگونه مغایرت بین محصول خریداری شده و محصول دریافتی، لازم است حداکثر تا زمان یک روز کاری پس از دریافت کالا مغایرت را به اطلاع گلستان علی با شماره گیری 09148801400 و یا ارسال پیام واتساپ رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (یک روز کاری) مسئولیتی متوجه فروشگاه گلستان علی نخواهد بود.

 

در صورت مشاهده هرگونه آسیب دیدگی فیزیکی بر روی لوازم باغبانی یا در بسته بندی، لازم است حداکثر تا زمان یک روز کاری پس از دریافت کالا، ایراد و آسیب را گلستان علی با شماره گیری 09148801400 و یا ارسال پیام واتساپ رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (یک روز کاری) مسئولیتی متوجه ابزار بلوط نخواهد بود.

 

در صورت مشاهده هرگونه اشکال فنی (در صورت عدم استفاده) و یا وجود مغایرت محصول خریداری شده با محتوا و اطلاعات مندرج در سایت حداکثر تا زمان دو روز کاری پس از دریافت کالا، اطلاع فروشگاه گلستان علی با شماره گیری 09148801400 و یا ارسال پیام واتساپ رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (دو روز کاری) مسئولیتی متوجه ابزار بلوط نخواهد بود.

 
  • جهت اعلام مشکل در کالای دریافتی و نیاز به بازگشت کالا، لازم است قبل از بازگرداندن کالا، از طریق  شماره گیری 09148801400 و یا ارسال پیام واتساپ اقدام گردد.
  • به منظور بازگشت کالا، لازم است فرم بازگشت کالا، به طور کامل و با دقت تکمیل شود و به همراه محصول و یا از طریق ایمیل info@golchi.com ارسال شود. در صورت عدم ارسال فرم بازگشت کالا فروشگاه گلستان علی از پذیرش کالای مرجوعی خودداری خواهد کرد.
  • باید محموله بازگشتی با پست سفارشی ارسال شود و رسید پستی نیز باید به همراه محموله و یا از طریق ایمیل info@golchi.com ارسال شود در صورت بازگشت کالا به هر روش دیگر به جز پست سفارشی فروشگاه گلستان علی مسئولیتی نسبت به پرداخت هزینه بازگشت ندارد.
  • هزینه کالای بازگشتی در صورت تایید بازگشت، به عهده گلستان علی خواهد بود.
  • در صورت مشاهده هرگونه آسیب دیدگی در بسته بندی محموله دریافتی، از دریافت کالا خودداری کرده و آسیب دیدگی کالا و عدم دریافت آن به فروشگاه گلستان علی با شماره گیری 09148801400 و یا ارسال پیام واتساپ اطلاع داده شود.
  • به منظور بازگشت کالا، لازم است که کالا در بسته‌بندی جداگانه قرار گرفته و از مخدوش کردن، نوشتن و الصاق هرگونه برچسب بر روی بسته بندی کالا خودداری شود. در صورت مخدوش شدن بسته بندی کالا فروشگاه گلستان علی از پذیرش کالای مرجوعی خودداری خواهد کرد.
  • پس از بررسی و تایید بازگشت کالا، توسط فروشگاه گلستان علی حداکثر تا دو روز کاری نسبت به تعویض کالا و یا پرداخت هزینه سفارش به انتخاب مشتری اقدام می‌گردد.
 
  • در صورت عدم تایید بازگشت کالا توسط کارشناسان ابزار بلوط ، هزینه ارسال به عهده مشتری خواهد بود و کالا به مشتری بازگشت داده می‌شود.
  • چنانچه کالای خریداری شده دارای هدیه و اقلام روی محصول اگر باشد لازم است که به همراه کالای بازگشتی هدیه کالا و اقلام همراه نیز بازگشت داده شود.

جهت درخواست عودت وجه کالا کافیست با شماره گیری 09148801400 و یا ارسال پیام واتساپ با عنوان درخواست عودت وجه و اطلاعات درخواستی مانند نام و نام خانوادگی ، شماره تماس ، شماره سفارش و شماره شبا خود را اعلام کنید . در نظر داشته باشید که پس از اعلام مشخصات مورد نیاز درخواست عودت وجه شما بین 24 الی 48 ساعت کاری انجام خواهد شد .

سبد خرید